Sunteți aici: » Proiecte » Proiecte C.J. » Arhiva proiecte » Rezultatele concursului de finanţare al Consiliului Judeţean Covasna pe anul 2017

Miercuri, 7 iunie 2017

Consiliul Judeţean Covasna prin Hotărârea nr. 86/2017 a aprobat finanţarea nerambursabilă din fonduri publice a programelor, proiectelor şi acţiunilor culturale, activităţi educativ-ştiinţifice, sportive, de recreere  și de tineret, sprijinul financiar acordat unităților de cult din bugetul Consiliului Județean Covasna pe anul 2017.

Rezultate: