Sunteți aici: » Proiecte » Plan judeţean de gestionare a deşeurilor

Plan judeţean de gestionare a deşeurilor

PLANUL JUDEȚEAN DE GESTIONARE A DEȘEURILOR A JUDEȚULUI COVASNA

Declarație

Plan judeţean de gestionare a deşeurilor (varianta septembrie 2008).

RAPORT DE MEDIU PENTRU PLANUL JUDEȚEAN DE GESTIONARE A DEȘEURILOR IN JUDEȚUL COVASNA - MARTIE 2020

Anunţ public privind disponibilizarea proiectului de plan, finalizarea raportului de mediu

Anunț public nr. 2 privind disponibilizarea proiectului de plan, finalizarea raportului de mediu

Anunț public privind dezbaterea publică

Județul Covasna cu sediul în Municipiul Sfântu Gheorghe, Piața Libertății, nr. 4 anunţă publicul interesat organizarea Şedinţei de dezbatere publică a proiectului de plan ,,PLAN JUDEȚEAN DE GESTIUNE A DEȘEURILOR ÎN JUDEȚUL COVASNA” propus a fi implementat în judeţul Covasna. Consultarea va avea loc la APM COVASNA , în data de 14.05.2020, ora 10 cu analiza observațiilor transmise de autorităţile interesate de efectele implementării planului: APM, DSP, respectiv a observațiilor publicului interesat asupra implementării acestui plan, ce pot fi transmise până la data dezbaterii la APM COVASNA office@apmcv.anpm.ro.

Decizia de emitere a Avizului de mediu în vederea adoptării PLANULUI JUDEȚEAN DE GESTIUNE A DEȘEURILOR A JUDEȚULUI COVASNA