Itt vagy: » Tevékenység » Döntéshozatali átláthatóság » A 2003/52-es számú törvény értelmében közzétett kezdeményezések » Határozattervezet a Vadon Egyesület megalakulásáról Sepsiszentgyörgy Municípium, Kovászna Megye Tanácsa, Réty Község és Árkos Község társulása által

2012. október 17., szerda

A közigazgatási döntéshozatal átláthatóságát szabályzó 2003/52-es számú törvény alapján, Sepsiszentgyörgy municípium Polgármesteri Hivatala közzéteszi Sztakics Éva Judit alpolgármester kezdeményezését, a Vadon Egyesület megalakulásáról Sepsiszentgyörgy Municípium, Kovászna Megye Tanácsa, Réty Község és Árkos Község társulása által, amelyet a 2012-es év novemberi tanácsülés alkalmával elemeznek, véleményeznek és hagynak jóvá.

A közigazgatási döntéshozatal átláthatóságát szabályzó 2003/52-es számú törvény alapján, Sepsiszentgyörgy municípium Polgármesteri Hivatala közzéteszi Sztakics Éva Judit alpolgármester kezdeményezését, a Vadon Egyesület megalakulásáról Sepsiszentgyörgy Municípium, Kovászna Megye Tanácsa, Réty Község és Árkos Község társulása által, amelyet a 2012-es év novemberi tanácsülés alkalmával elemeznek, véleményeznek és hagynak jóvá.

A határozattervezet a fent megnevezett közigazgatási egységek honlapján és székhelyén tekinthető meg.

Az esteleges javaslatok, ötletek, vélemények kifejezhetőek írásban az illető közigazgatási egységek székhelyén, az illető személy nevével, lakcímével és telefonszámával, 2012. október 26-ig.

A határozattervezet román nyelven megtekinthető itt.

Az 1-es számú melléklet román nyelven megtekinthető itt.

A 2-es számú melléklet román nyelven megtekinthető itt.