Itt vagy: » Tevékenység » Döntéshozatali átláthatóság » A 2003/52-es számú törvény értelmében közzétett kezdeményezések » Az Angustia Egyesület megalakításáról szóló határozattervezet

Az Angustia Egyesület megalakításáról szóló határozattervezet

2010. március 29., hétfő

Kovászna megye, Bereck, Csernáton, Esztelnek, Lemhény, Almás, Ozsdola, Kézdiszentkereszt, Torja, Szentkatolna, Gelence, Szentlélek, Zabola községek polgármesteri hivatalai a 2003/52. számú közigazgatási döntéshozatal átláthatóságára vonatkozó törvény alapján közzéteszik az Angustia Egyesület megalakításáról szóló határozattervezetet.

Kovászna megye, Bereck, Csernáton, Esztelnek, Lemhény, Almás, Ozsdola, Kézdiszentkereszt, Torja, Szentkatolna, Gelence, Szentlélek és Zabola községek polgármesteri hivatalai a 2003/52. számú közigazgatási döntéshozatal átláthatóságára vonatkozó törvény alapján

közzéteszik
az Angustia Egyesület megalakításáról szóló határozattervezetet.

A határozattervezet teljes szövegét, a mellékletet, valamint az indoklást a Kovászna Megyei Tanács székhelyén és a fent említett közigazgatási egységek polgármesteri hivatalainak székhelyén függesztik ki, valamint olvasható lesz a www.kvmt.ro honlapon is, a Hirdetések almenüben, 2010. március 25-től.
A határozattervezettel kapcsolatos véleményeket/javaslatokat az érdekeltek 2010. április 16-ig írásban elküldhetik/letehetik a fent említett közigazgatási egységek polgármesteri hivatalainak székhelyén, valamint Kovászna Megye Tanácsának székhelyén.